Licencijos

EPAL licencija (2018)

Europinio standarto (EPAL) padėklų remonto licenciją išduoda European Pallet Association (EPAL). Norėdama gauti EPAL licenciją, įmonė turi gaminti produkciją, atitinkančią eilę UIC 435-2 standarto reikalavimų.
Atitikimą nustato Bureau Veritas kompanijos inspektoriai (Bureau Veritas yra pasaulyje lyderiaujanti testavimo ir tikrinimo kompanija), kurie atidžiai tikrina kiekvieną iš įmonių, remontuojančių EPAL padėklus. Griežti kokybės tikrinimai vyksta kartą per mėnesį. Tai užtikrina parduodamos produkcijos aukštą kokybę ir garantuoja, kad suremontuoti EPAL padėklai atitinka UIC 435-2 standarto reikalavimus.

Lietuvoje šiuo metu yra susiklosčiusi situacija, kuomet EPAL ženklu neteisėtai žymimi padėklai, neatitinkantys jokių saugumo reikalavimų. Todėl raginame prieš įsigyjant padėklus, pažymėtus EPAL ženklais, pareikalauti iš pardavėjo licencijos, liudijančios, kad padėklai pagaminti ar suremontuoti laikantis nustatytų reikalavimų ir nėra falsifikuoti. Tik tokiu būdu galite apsaugoti savo darbuotojus, kurie rizikuoja kasdien dirbant su falsifikuotais padėklais, kurie dažniausiai būna pagaminti iš plonesnių lentelių taupant medieną bei vinis ir gali neatlaikyti kraunamo ant jų svorio.
Naudojant falsifikuotus padėklus iškyla grėsmė ir įmonės prestižui: tokiu būdu remiamas šešėlinis verslas ir mokesčių slėpimas. Vežant prekes per sieną ant nelegalių padėklų, muitinėje jos gali būti nukrautos, padėklai konfiskuoti, skirta bauda ir vieno užsakymo praradimas bus žymiai didesnis nei sutaupyti pinigai perkant falsifikuotus padėklus.

 

Taršos leidimas, Klaipėda

Aplinkos apsaugos agentūros Poveikio aplinkai vertinimo ir taršos prevencijos Klaipėdos skyrius 2017 m. spalio 13 d. UAB „Baltic Pallets“ Klaipėdos skyriui išdavė pakeistą taršos leidimą, kuris suteikia teisę tvarkyti medinės pakuotės atliekas (atliekos kodas 15 01 03).
UAB „Baltic Pallets“ yra įtraukta į turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašą.
Nuoroda: Turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašas

 

Taršos leidimas, Kaunas

Aplinkos apsaugos agentūros Poveikio aplinkai vertinimo ir taršos prevencijos Kauno skyrius 2017 m. liepos 21 d. UAB „Baltic Pallets“ Kauno skyriui išdavė taršos leidimą, kuris suteikia teisę tvarkyti medinės pakuotės atliekas (atliekos kodas 15 01 03), pjuvenų, drožlių, skiedrų, medienos, medienos drožlių plokščių ir fanieros atliekas (atliekos kodas 03 01 05). 
UAB „Baltic Pallets“ yra įtraukta į turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašą.
Nuoroda: Turinčių teisę išrašyti gaminių ir (ar) pakuočių atliekų sutvarkymą įrodančius dokumentus atliekų tvarkytojų sąrašas

-